0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Смитен женско чудо современо тенок фит -отпорен џебови Повлечете го карго -чистачот, стил S201003

Смитен женско чудо современо тенок фит -отпорен џебови Повлечете го карго -чистачот, стил S201003

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини за дишење за да го откриете вашето совршено вклопување. Додадена просторија по колковите и бутовите овозможува слободно и лесно движење, истовремено додавајќи целодневна абење. Издржливиот материјал од ткаенина издржува повторени миење и долги работни недели. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Современо тенок вклопување : Контурирана да се усогласи со вашето тело и да ја надополни вашата форма. Задебелување на работа : Овие меки панталони за чистење нудат опуштено вклопување низ колкот и бутот, како и силуетата со права нога за додадена леснотија на движење; In Seam : Редовно : 31 1/2 '', кратко : 29 ", висок : 33 1/2". Флексибилност на влечење : Прилагодливо, меко-мрежно влечење на половината овозможува безбедно, прилагодено вклопување. Издржлив дизајн : Екстремно издржлива ткаенина е дизајнирана да издржи комерцијално перење и да издржи продолжено абење, без оглед колку и да работите напорно или долго. Функционално складирање : 2 џебови за заварување на карго за да ги одржуваат медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Стипен стил : Издвои се додека ги спортувате овие модни панталони за чистење, дизајнирани да ве остават крајно размачкани благодарение на современата фит и удобна конструкција.

За производот

Избор на клиент