0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar hasенска мода премија крајна џогер панталони

Scrubstar hasенска мода премија крајна џогер панталони

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете модерна нота во вашата основна работна облека. Овие панталони за чистење џогер од модната премиум колекција на Scrubstar се меки на допир и се засилуваат совршено за модерен изглед кој се чувствува добро како што изгледа. Еластична внатрешна лента за половината со врзана вратоврска нуди голема удобност и прилагодливо вклопување. Металните навртки на предните џебни агли и лепењето на двојни игла додаваат детали за дизајнот и засилување на точките на стрес. Ockебовите имаат декоративно зашивање за стилска завршница. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26 : ", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. Редовен инсејм : 29-1/2 "; Petite Inseam : 27". Продадени одделно. Еластична половината со врзана вратоврска за совршено вклопување. Два предни џебови; Две товарни џебови. Заштитена нога со еластично полите. Декоративно шиење. 77% полиестер/ 20% рајон/ 3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Jogger Scrub панталони за жени.

За производот

Избор на клиент