0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стан на балерините на девојчињата Јосмо

Стан на балерините на девојчињата Јосмо

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овие станови се толку слатки и забавни! Вашата мала принцеза ќе изгледа и ќе се чувствува пријатно со овој пар станови на Јосмо. Функција прекрасна горна и погодно затворање на кука и јамка. Гумениот ѓон додава влечење. Совршен за танц и секојдневно носење. Сите вештачки материјали. Гумена надворешна плоча. Балерини. Девојки. Сребро. Затворање на кука и јамка.

За производот

Избор на клиент