0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дел Сонце. Заштитете од мраз. Засади зони 5-8. Водата доследно сè додека не се воспостави растение. Откако ќе се воспостави, водата по потреба . оплоди еднаш месечно. Цути пролет до паѓање. Отстранете ги старите цвеќиња за да промовирате нов раст. Оваа ставка може да се најде само во продавница. Предметот и бојата може да варираат по продавница. Посетете го вашиот градинарски центар за достапност.

За производот

Избор на клиент