0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црево за црево за внесување на воздухот на воздухот за внесување на воздухот за BMW 13717624210

Црево за црево за внесување на воздухот на воздухот за внесување на воздухот за BMW 13717624210

DEN 356.48
Достапно за нарачка

Достапност

Цревото за внесување на воздухот има добри перформанси, стабилни карактеристики и добра сигурност. Направено од пластичен материјал, издржлив за употреба. Нуди добар квалитет, сигурност и издржливост. Лесен за инсталирање, директна замена за стариот или скршен. Исто така, тој е погоден за повеќето возила, автомобили, SUV, итн. Препорачливо е да го проверите постојниот број на дел или големината пред да поставите нарачка. Ве молиме, проверете дали броевите на делот се совпаѓаат со делот пред да го замените. Ве молиме, потврдете ги моделот, моделот и годината на вашиот автомобил пред да купите за да избегнете дополнителни загуби. Ова е производ што не е OEM, само додаток! Ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Фитман : Fit for BMW X6 2008-2010, за BMW X6 2013-2014, за BMW X5 2011-2013 Црево за внесување на воздухот за внесување на воздухот на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за внесување на воздухот за воздух за воздухот за воздух за BMW X6 13717571344 13717624210 Боја : Црна. Материјал : пластика. OE Број : 13717624210. Друг дел број : 13717571344. Големина : 48.5x14cm / 19.09 "x5.51" (l*w). Внатрешна големина : 10см / 3.94 "(г), 11,8х5см / 4.65" x1.97 '' (l*w). Пакет вклучува : 1 x црево за внес на воздух.

За производот

Избор на клиент