0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Artwall Elena Ray ShamRock Art Applacts Отстранлив wallидна уметност

Artwall Elena Ray ShamRock Art Applacts Отстранлив wallидна уметност

DEN 322.56
Достапно за нарачка

Достапност

Artwall "Sham Rock " Отстранлив uralид uralид uralидал од Елена Реј е рачно изработена со The Signature "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција, која е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Уметност Елена Реј „Шамрок“ Арт -апелации Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Апстракт. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

За производот

Избор на клиент