0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Nuloom постави рачен рачен рачен тепих на волна, 3 '5', 'рѓа

Nuloom постави рачен рачен рачен тепих на волна, 3 '5', 'рѓа

DEN 269.92
Достапно за нарачка

Достапност

Совршен начин да се вклучи мирното чувство на морето во вашиот дом е со овој килим за прицврстување. Рачно затегната од волна во Индија, овој килим сигурно ќе се издвои. Nuloom Hand Tufted Set reg reg. Рачно затегната. Направено во Индија. Материјал : 100% волна. Поддршка : нелизгален латекс. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања, расадник / детска соба.

За производот

Избор на клиент