0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Прашок со вкус на јагода, - 14. Канистри од Оз

Прашок со вкус на јагода, - 14. Канистри од Оз

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Несквик во прав со вкус на јагода, канистри од 12 - 14,1 мл содржи 12 канистри. Засилено со калциум. Засилени со други основни витамини и минерали. Помага во градењето силни коски. Снеп и ЕБТ квалификувана ставка.

За производот

Избор на клиент