0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт „Цветен панел за завеси од„ Блуз “XL“

ДизајнАрт „Цветен панел за завеси од„ Блуз “XL“

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа розова пениска завеса . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба Направено од 270 GSM полиестер, дозволувајќи му на овој Pink Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : розова. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент