0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt „Тропско светло расположение II“ Тропски панел за завеси

DesignArt „Тропско светло расположение II“ Тропски панел за завеси

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овие отпечатоци Стрелитзија цвеќиња мешаат повторувачка завеса за образец . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Тропски. - Боја : Бела. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент