0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете ги женските блуз -стабили со потпетици со потпетици

Исечете ги женските блуз -стабили со потпетици со потпетици

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Направени за ваш список што мора да се има, чизмите на Блер Скрин од лажичка се стилизирани секси со драматична потпетица на Стилето. Носете ги вашите со омилените слаби фармерки за да го најавите вашиот стил на есен. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Подножје за удобност на висината на петицата. Лажички чистење на стилоти за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега го барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент