0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Белешка честитка за симпатии, 1. КТ

Белешка честитка за симпатии, 1. КТ

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Постигнете со понуда за поддршка на семејството, пријателите, соработниците и многу повеќе со оваа картичка со сликање на море со летачки бели птици. Совршен начин да им кажете дека се во вашите мисли. Испратете внимателна нота на пријателите или семејството во време на загуба . Фронт има размислување за вас сентимент што гласи : „Размислувајќи за вас во ова време на сеќавање“, на позадина на океанот. Внатре гласи : „Со најдлабока симпатија“. Мерки за картички 5 "x 7.2" и доаѓа со плик . Печатено на висококвалитетен залиха на хартија, картичките за белег се прават со хартија од добро управувани шуми . Повеќе од 100 години, семејни картички во сопственост, Inc. Посветен на создавање поемотивно поврзан свет. Со седиште во Канзас Сити, Мисури, Глобалниот бизнис за поздравување на Халмарк продава честитки и обвивка за подароци на повеќе од 30 јазици и 100 земји . Фронт има размислување за вас сентимент што гласи : „Размислувајќи за вас во ова време на сеќавање“, на позадина на океанот . внатре гласи : „Со најдлабока симпатија“.

За производот

Избор на клиент