0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женско 3D печатено куче лице крстосница торба Нова чанта KT00073

Женско 3D печатено куче лице крстосница торба Нова чанта KT00073

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Поли-рајонска димензија : 8,5 " * 8 " Материјал : Полиестер Можете да држите паричка, готовина, накит или други мали предмети. Оваа симпатична чанта може да биде одличен подарок за семејството, пријателите, соучениците или соработниците. Висок квалитет, ентериер е наредена со мека ткаенина. патент. Поли-рајонска димензија : 8,5 " * 8" Материјал : Полиестер Можете да држите паричка, готовина, накит или други мали предмети. Оваа симпатична чанта може да биде одличен подарок за семејството, пријателите, соучениците или соработниците. Висок квалитет, ентериер е наредена со мека ткаенина. патент.

За производот

Избор на клиент