0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Топс јасен чадор на меурчиња

Топс јасен чадор на меурчиња

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Достапност

Totes Clear Bubble чадор! Оставете го вашиот стил да заблеска дури и во дождливите денови со тота чист чадор на меурчиња. Уживајте во целосна заштита од ветер и дожд со 51-инчен чиста меурска крошна-тотално покриеност што ја штити вашата коса и шминка од елементите. Лесно навигирајте ги зафатените градски улици со јасна крошна во форма на купола што нема да го попречи вашиот вид или да се судри со луѓе што минуваат. Тотес стои зад нашите чадори, па ако се скрши твоето, едноставно врати го во нашиот гарантен центар. Упатства за нега : Оставете отворено за суво. Избришете чиста со влажна крпа. Јасна меурска крошна за максимална покриеност и видливост. Продолжена, крошна во форма на купола за крајна заштита од елементите. Рачно отворено : Притиснете го тркачот да отвори крошна, повлечете го тркачот да се затвори. Лесна залепена пластична рачка. Големина на крошна : 51 инчи. Преклопена должина : 36 инчи. Поддржана од гаранцијата за живот на Тотес - ако се скрши твоето, едноставно вратете ја во нашиот гарантен центар.

За производот

Избор на клиент