0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 669.44
Достапно за нарачка

Достапност

Бренд : Експерт градинар, ЛЕСНИОТ ПОДАТОЦИ : Целосно сонце, висина : 6-12 во, ширина : 12-24 во, минимална температура : 30 ° F, цврстина : тврда до зона 11, вода доследно, во основата на растението, сè додека не се воспостави, Проверете секој ден за време на топло, суво време, растенија за напојување месечно со целата намена за растенија.

За производот

Избор на клиент