0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries сонува надреална птица летачка месечина харфа галакси starsвезди платно wallидна уметност, 30, дизајн од Паула Бел Флорес

Tuphell Industries сонува надреална птица летачка месечина харфа галакси starsвезди платно wallидна уметност,

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : птица; Животно; Клун; Летање; Лице; Човечки; Вселена. Дизајн од Паула Бел Флорес.

За производот

Избор на клиент