0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Монограмска буква од време на одмор А Плетен Божиќно порибување, црвено, 20

Монограмска буква од време на одмор А Плетен Божиќно порибување, црвено, 20

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Божиќното порибување на време на празниците е совршено за полнење со подароци, бонбони, картички и други празнични изненадувања за да го направите Божиќниот екстра специјален на вашата сакана личност. Ова црвено плетено порибување е монограмирано со буквата "a " за да се направи личен и елегантен. Ова порибување има јамка на врвот за виси над камини или во подножјето на креветот и мери 20 инчи што го олеснува пополнувањето со огромна количина на расположение за одмор. Прелистајте ги сите Божиќни украси и подароци од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Божиќното порибување на празниците е сигурно дека ќе стане негувана декорација за празници што ќе стави насмевка на лицето на сите од година во година. Писмо за време на празник монограм „А“ плетено Божиќно порибување, црвено, 20 “ : Весело црвено Божиќно порибување. Монограмирано со буквата„ А “. Совршено за полнење со мали подароци, бонбони, картички и многу повеќе. Добијте по еден за секој член на Семејство. Мерки 20 ". Јамката на врвот го олеснува обесеноста насекаде. Прелистајте ги сите радосни Божиќни украси и подароци од време на одмор.

За производот

Избор на клиент