0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Довер бела кралица целосна глава

Довер бела кралица целосна глава

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Мешавина од стил на урбана фарма со традиционален дизајн. Изработено од махагони цврсто и инженерско дрво, во јасно бело насликана завршница, со физичко вознемирувачко и лесно рачно триење на стари области на рабовите. Headboard има цврста махагони врвна железница со карактеристично врамено обликување. Областите за монтирање се обезбедени или за целосна или рамка за кревет со големина на кралицата, не е вклучена рамка. Забелешката на белешката и мерењата може да варираат малку. Потребно е собрание. Доставено до вашата врата, со услуга за испорака на домови. W-66 ½?, D-3 ¾?, H-54? Мешавина од стил на урбана фарма со традиционален дизајн на пунџа. Изработено од махагони цврсто и инженерско дрво, во јасно бело насликана завршница, со физичко вознемирувачко и лесно рачно триење на стари области на рабовите . Headboard има цврста махагони врвна железница со карактеристично врамено обликување. Областите за монтирање се обезбедени или за целосна или рамка за кревети со големина на кралицата, не е вклучена рамка . доставена до вашата врата, со услуга за испорака на домови . Подготвени да се соберат надвор од кутијата.

За производот

Избор на клиент