0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Benjamin Discovery PCP комплет за воздушна пушка со пумпа, BP1K77GP,. Кал

Benjamin Discovery PCP комплет за воздушна пушка со пумпа, BP1K77GP,. Кал

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Discovery Benjamin ја крена шипката за PCP пиштоли затоа што користи само 2000 psi на воздухот. Air Air пушката Discovery 177 Caliber PCP е одличен влез во оваа категорија. Откривањето има прекрасен Вудсток и вклучува PCP рачна пумпа за да ја наполни пушката дома или на полето. Не заборавајте да купите очила и Бенџамин 177 Cal пелети! - многу точни - Пополнето, не се пумпа само пумпање сè додека пиштолот не треба да се наполни - пука до 1000 fps - предна глетка со оптички влакна со еднократна форма - целосно прилагодлив заден поглед.

За производот

Избор на клиент