0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Класична нараквица за врски со три редови на Ариста во обичен цврст не'рѓосувачки челик, 8,5 “

Класична нараквица за врски со три редови на Ариста во обичен цврст не'рѓосувачки челик, 8,5 “

DEN 288.00
Достапно за нарачка

Достапност

Разновидна со елегантна вибрација, нашата машка нараквица од не'рѓосувачки челик ќе му даде убав акцент ден или ноќ. Современите врски ја одржуваат нашата нараквица од не'рѓосувачки челик стилски. Нашата нараквица за врски е одличен изглед од работа до викенди и мотив додава час. Евокатив на вечен проток и врски на пријателство и loveубов, нараквицата е сакан мотив. Оваа зачудувачка, машка нараквица за врски прикажува класика, овој дизајн на врски, модиран во светлечки, не'рѓосувачки челик за софистициран финиш до кој било изглед. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и може да му се нададат на вашиот сопруг, момче, татко, брат или вашиот машки пријател. Класична нараквица за врски со три редови на Ариста во обичен цврст не'рѓосувачки челик, 8,5 ". Во која има издржлива конструкција од не'рѓосувачки челик, оваа полирана нараквица има скриен затворач и разноврсен дизајн. Метал : не'рѓосувачки челик. Должина на нараквица : 8,5". Метална боја : Бела. Пол : Машко. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

За производот

Избор на клиент