0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чаби кутриња и пријатели - нечистотија кадифен - чихуахуа

Чаби кутриња и пријатели - нечистотија кадифен - чихуахуа

DEN 271.20
Достапно за нарачка

Достапност

Чаби кутриња се сопнуваат, негодуваат, расипувајќи скратеност за која ќе паднете! И сега оваа чиста кутриња Чихуахуа навистина се движи! Овие нечисти кутриња не можат да ја содржат својата возбуда! Тие секогаш се толку среќни што ве гледаат! Тие се направени од меки кадифен материјал и се совршени за време на игра. Преоптоварување е преоптоварување! Завршете ја вашата кадифен колекција со другите лукави кутриња и пријатели што се буткаат кадифен за уште позабавно! Донесете дома непобитен стент на лукавите кутриња и посвојте ја вашата кадифен чивахуа денес! Тие се полни со нечиста енергија! Чаби кутриња се сопнуваат, негодуваат, мавтаат кутриња за кои ќе паднете! Оваа нечиста кадифен чихуахуа навистина се движи!. Совршено за време на игра и тони забавно возбудување на кученца!. Завршете ја вашата симпатична колекција со другите лукави кутриња и пријатели што се буткаат плишани!. Чаби кутриња и пријатели што се буткаат плишани е на возраст од 4+ години и бараат 3 батерии на ААА (вклучени) . Предупредување : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

За производот

Избор на клиент