0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar Collectionенска премиум колекција V-врат со летање со истегнување на врвот на врвот

Scrubstar Collectionенска премиум колекција V-врат со летање со истегнување на врвот на врвот

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Премиум колекцијата V-вратот Flex Strusb Scub Top од Scrubstar има меки плетени странични панели кои обезбедуваат леснотија на движење за активни професионалци. Два пространи џебови од предната лепенка обезбедуваат многу простор за носење на сите ваши најважни работи. Loveе ја сакате меката и строга мешавина од ткаенина од памук, полиестер и спандекс. Flex Screub Scrub Top. Контрастни плетени странични панели. Две џебови на лепенка. 55% памук/ 42% полиестер/ 3% спандекс твил.

За производот

Избор на клиент