0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar Women'sенска премиум колекција Активна џогерска чистачка панталона

Scrubstar Women'sенска премиум колекција Активна џогерска чистачка панталона

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Работа, тренинг, викенд, во една совршен пант. Опуштено, чувство на активна облека и тенок џогер се вклопуваат во согласност со кавга, со половината за влечење на истегнување за да ве задржат удобно под контрола. Контраст печатениот опсег додава кул спортски допир. За да се постави сет што ја редефинира медицинската униформа, спарете се со нашиот активен врв на вратот. Изматете го во неколку нијанси за секогаш да имате стилски стружења на готово. Влечење на половината. Џеб за мобилен телефон. Каиш за комунални услуги.

За производот

Избор на клиент