0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оригинални дики, совршено слабеат женските, панталони со столар на столар

Оригинални дики, совршено слабеат женските, панталони со столар на столар

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Горе на удобноста и издржливоста оваа сезона во оригинални дики, совршено слабеат шорцеви од флексибилни патеки. Изградена со цврста флексна платна патка, ќе постигнете трајна заштита и слобода на мобилност во измислица што поддржува изобилство на истегнување и закрепнување. Плус, вградениот во совршено слабеење на стомакот на стомакот создава мазна силуета со дополнителна контрола што ве држи на сите вистински места. Овие вредни шорцеви нудат традиционален стил на столар опремено со чекан, јамка за мерка на лента и мулти-корисен страничен џеб кој безбедно ќе ја носи целата опрема што ви е потребна за да ја завршите работата како што треба. Издржливи широки странични јамки на ременот се обезбедуваат за уште поголема поддршка при клипирање или носење на вашите најтешки алатки. Опуштено преку колкот и бутот; 7 "Inseam. Вграден во совршено слабеење на стомакот.

За производот

Избор на клиент