0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ournourneуни колекција женски камари се лизгаат на лизгачки сандали со повеќе каиш

Ournourneуни колекција женски камари се лизгаат на лизгачки сандали со повеќе каиш

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Камари блок -пета Сандал од колекцијата ournournee ќе ве однесе низ целиот град удобно со нивната удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insol. Нивните мулти-ленти, детални детали, меки квадратни пети и луксузна веганска кожа ќе бидат најдобрата комбинација на елегантна, но сепак случајна, совршена за секоја пригода на која сакате да присуствувате. Нивното затворање на лизгање ги прави одличен чевли за грабнување и одење кога треба да ја истрчате вратата. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент