0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поговори за женски велур со велур со двојно градите со ровови со појас

Единствени поговори за женски велур со велур со двојно градите со ровови со појас

DEN 783.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа бујна велур јакна е гардероба што мора да ја има со својата кул мото-инспирирана силуета. Основниот безвременски дизајн, јасни, чисти линии и соодветна должина, му даваат на овој стилски ров палто софистицирано, модерно чувство. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти. Моделот носи големина xs.size градите на градите- - Girth на половината - Ширина на рамото 33 - 25 - - 14 3/4s 35 - 27 15 1/4m - 37 - 29 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени Faux Suede Double Trenk Train Coat Coat со појас 100% полиестер. Увезено. Спуштете го јаката. Долги ракави. Двоен гради. Јакна од велур.

За производот

Избор на клиент