0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени договори за женско измешано копче за лаптол единечен зимски палто на градите

Единствени договори за женско измешано копче за лаптол единечен зимски палто на градите

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Долгиот слој на цврста боја има недооценена силуета и забележана лапа, правејќи безвременско парче надворешна облека. Палтото има тенок облик на вклопување создавајќи елегантна силуета, со копчиња пред да го одржуваат минималистичкиот дизајн. Парот назад со опремена блуза и панталони со широки нозе за изглед од канцеларија до вечера. Повод : Работа, собирање викенд, шопинг, датира, кафуле, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'10 ", Градите : 30,7 инчи, половината : 22,8 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,8 инчи, тежина : 111 фунти) мерење (во инчи) големина - Ширина на рамото -Најдобро - Girth на половината - Вкупна должина 14 5/8 36 5/8 - 31 7/8 - 34 7/8s 15 1/8 38 5/8 - 33 7/8 - 35 3/8m - 15 5/ 8 - 40 4/8 35 7/8 36 L - 16 3/8 43 6/8 39 - - 36 5/8xl - 17 46 7/8 42 1/8 37 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски измешани лаптопи со единечен зимски палто 100% полиестер. Увезен. Едно-гради. Целосно поставено. Вентила за отвор. Свиво чисто, железо на тивок оган.

За производот

Избор на клиент