0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на празници, женски Божиќни хеланки, пакувања

Време на празници, женски Божиќни хеланки, пакувања

DEN 303.52
Достапно за нарачка

Достапност

Раширете малку Божиќно расположение со двојни хеланки на одморот. Еден празничен принт и еден цврст пар ви овозможуваат да се мешате и да одговарате на содржината на вашето срце. Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/9% рециклиран полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок преку колковите и бутовите. Подигнување : Висок пораст. Затворање : Повлекување на стилизирање; еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко ткаенина. Christmasенски Божиќни хеланки со две пакувања од време на одмор.

За производот

Избор на клиент