0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на глуждот на јуниорите на јуниорите ги тужеа хеланките, 2-пакет

Без граници на глуждот на јуниорите на јуниорите ги тужеа хеланките, 2-пакет

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Достапни во цврсти бои и забавни отпечатоци, овие меки хеланки од без граници доаѓаат во стилски 2 пакувања и имаат мрежен вметнување на нозете за атлетска талент. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара хеланки. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Подигање : Среден пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Меш вметнување на глуждот. Мешави хеланки за жени од без граници.

За производот

Избор на клиент