0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Multiway Colled Multiway Push Up Bra, Style Ft, Style Ft

Multiway Colled Multiway Push Up Bra, Style Ft, Style Ft

DEN 387.52
Достапно за нарачка

Достапност

Овошјето на разбојот свежо колекција на мултивеј градник на помлад град е гардероба мора! Отстранливите ленти ви овозможуваат да го носите 6 беше така што сте поставени без оглед на кој врв ќе одлучите да го носите. Со стил на притисок и мек беспрекорен изглед, овој градник наскоро ќе биде еден од вас омилените. Стилот е важен. Овошје на разбојот свежа колекција знае дека малку чипка тука, некои смели бои таму го прават притисок. Вие сте неверојатни и она што го носите треба да го одрази тоа. Затоа, облечете го тој симпатичен врв и започнете задоволни со овошјето на разбојот. Овошје на разбој Колекцијата на мултивеј на помлад помлад градник, FT612 Содржина на ткаенина : 92% полиестер, 8% Спандекс Притиснете Up Up Underwire Multiway Style може да се носи на 6 начини : Еден лента, без лента, класичен, халер, крст назад и преден крст . Направено за помала помлада рамка мазна ткаенина за непречен изглед дополнителни бои достапни назад кука-и-очи поблиску безусловно упатства за гаранција : машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Не пеглајте.

За производот

Избор на клиент