0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на памучен предниот дел на затворскиот градник на јуниори, 2-пакет

Без граници на памучен предниот дел на затворскиот градник на јуниори, 2-пакет

DEN 383.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подгответе се во прицврстување со без граници на памучниот предниот градник на помладиот, градник. Наскоро ќе живеете во овој градник за памук што има предно затворање за да може да се олесни и исклучите кога се облекувате. Овој градник на Racerback е изработен од мек, истегнат памук и има лесно наредени Деми чаши за дополнителна удобност. Овој спортски градник има ленти без прицврстувачи за да обезбеди целодневна поддршка, додека еластичниот дно бенд ве поддржува во текот на денот. Совршено за секојдневно носење, деколте за нурнување и тркачки бек се совршени за ekиркање под резервоарите. Пар со омилените панталони со џогер, шорцеви за велосипедисти и кардиган за да го завршите тој симпатичен изглед на атлетизмот. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Деми чаши. Покриеност : Умерено. Поддршка : Лесно наредени. Затворање : Затворање на предната кука за лесно лизгање и исклучување кога се облекувате. Ремени : ленти без прицврстувачи за да се обезбеди целодневна поддршка. Карактеристики : Спуштање на деколтето и тркачот се совршени за ekиркање под резервоарите; меко, истегнување на телото; Еластичната дно -лента ве поддржува во текот на денот; Белите, сивите и црните предни градници за затворање имаат сребрена лента на еластиката. Памучен предниот дел на Juniors, блиску до градник, без граници.

За производот

Избор на клиент