0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни договори за женски тексас Питер тавче копче до мини должини фустани

Единствени поволни договори за женски тексас Питер тавче копче до мини должини фустани

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој трендовски тексас фустан има ласкава јака на Питер Пан. Изгледа трендовски, креативно и лесно за стил! Тим со соодветни потпетици и додатоци за изјави за софистициран и стилски изглед. Моделот носи во големина x-мал (модел на тело големина : висина : 5'7 ", градите : 31 7/8 инчи, половината : 23 2/8 инчи, тежина : 124,5 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина- - Grath на градите Girth girth ширина на рамото - - 35 3/8 29 1/2 - - 14 5/8s - - 37 3/8 31 1/2 - - 15 1/8m - 39 3/8 33 1/2 15 5/8 L 42 1/2 36 5/8 16 3/8xl 45 5/8 39 3/4 - 17 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски тексас Питер тава копче до мини должина Jeanан Фустани 75% памук, 23% полиестер, 2% спандекс. Увезен. Питер тавче јака. Копче нагоре. Предни џебови. Кратки ракави. Деним фустан. Машината миење ладно со слични бои.

За производот

Избор на клиент