0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фустан за пресврт на женски од Тахари Асл со врат од лажичка

Фустан за пресврт на женски од Тахари Асл со врат од лажичка

DEN 399.68
Достапно за нарачка

Достапност

Графички фустан од шема на икати, се одвива страничен пресврт за да создаде прекрасно драпење каде и да изгледате. Плетете во мазна крепска креп, оваа силуета за лажички врат е подобрена со малку истегнување за совршено вклопување. Лажички врат. Долги ракави. Скриен патент со грб со затворање на кука и очи. Суво чистење. Полиестер еластан скуба креп со полиестерска обвивка.

За производот

Избор на клиент