0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Панталони за животен стил на Aviaенски жени

Панталони за животен стил на Aviaенски жени

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Батрика мека и удобно кул. Овие џогери за влечење се совршени за затоплување за активности на отворено или едноставно удираат назад и ладење внатре. Текстурата на Jerseyерси во форма на велур помага да се задржи пријатно за целодневно носење додека прилагодливата влечење ви овозможува да се прилагодите за совршено вклопување. Ох! И има џебови! Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : прилагодлива вратоврска за влечење; заоблена жолчка; манжетни глуждови. Putените влегуваат панталони од Авиа.

За производот

Избор на клиент