0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски тотално обликувајќи слаби фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски тотално обликувајќи слаби фармерки

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенските тотално обликуваат слаби фармерки се фармерки кои ја сакаат вашата форма! Изработен од премија, супер истегнат тексас дизајниран за обликување, тенок и никогаш не се протега! Сосема обликување на слаби фармерки има вграден панел за слабеење на стомакот кој тајно и удобно го обликува, и се исекуваат тенок низ ногата со слабиот отвор на ногата за долг, посно изглед. Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски тотално обликувајќи слаби фармерки : Супер истегнат премиум тексас кој ја одржува својата форма цел ден. Ги гушка вашите криви за совршено вклопување. Малку повисок среден пораст. Изграден во панел за измазнување на стомакот што тајно се обликува. Слабиот отвор на нозете. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент