0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори Божиќна кадифен худи

Без граници јуниори Божиќна кадифен худи

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Печатење инспириран од празник создава празничен изглед на Божиќната худи без граници. Ме радуваат во стил со оваа забавна и пријатна худи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Прикачен аспиратор; Стајлинг на пуловер. Prontеб од предна торбичка; заоблен полите. Сеопфатен печатен одмор. 97% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Божиќна печатена Божиќна худи за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент