0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Худи на Ругрет Јуниорс

Худи на Ругрет Јуниорс

DEN 192.00
Достапно за нарачка

Достапност

Анимирајте ја вашата секојдневна гардероба со оваа забавна графичка худи инспирирана од Ругатс! Изработено во супер мек памук, одговарајте на оваа џемпер назад со омилениот пар фармерки за да останете симпатични додека се чувствувате пријатно. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : лента со ребра; Графички принт од предната страна. © Никелодеон. Сите права се задржани. Графички худи Ругрет за јуниори.

За производот

Избор на клиент