0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете ги женските ватирани чизми за чизми на чизми

Исечете ги женските ватирани чизми за чизми на чизми

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ултра-шик, удобен начин за време на временската бура. Ватичните чизми за чистачи на чистачи на Scoop се токму она што ви треба во снежните денови. Останете стилски и топло со пријатна, ватирана горна со прилагодлив кабел за банџи наназад за да го прилагодите вашето вклопување. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета : 1,75 ’. Затворање : Лезди нагоре. Карактеристики : Ватиран горен; прилагодлив кабел за банџи на грб; Повлечете го јазичето наназад за лесно вклучување/исклучување. Ватиран лагерски чизми за чизми за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент