0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудата на женски животински принт, двојно појас за појас, гепард

Чудата на женски животински принт, двојно појас за појас, гепард

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Место на. Засилете го вашиот стил со мазен вегански кожен појас од C. Wonder со ток на двојно прицврстување на златен тон, совршена за вашите омилени фармерки. Исклучиво на. Приближно. Должина : 31 ''. Златен тон двојно прицврстувачи со лого на златен тон Ц. Нежните кепара за печатење со детали за шиење. Рачно изработена веганска кожа. Избришете чиста. Увезени. Вегански кожен појас од В. Чудо. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

За производот

Избор на клиент