0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wonderwink женски кратки ракави за породилно исмејно завиткување на врвот

Wonderwink женски кратки ракави за породилно исмејно завиткување на врвот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Две предни долни џебови со комунална јамка, еден слот за пенкало и еден џеб за мобилни телефони. Облечен до-натпревар плетени странични панели и вратоврска од предната половината. Wonderwink женски кратки ракави породилно исмејувачки завиткувани врвни. Машинско миење, потсмев на врвот, исмејувачки појас со биста пикадо. Полиестер од 65 проценти полиестер/35 проценти памучен топон обезбедува трајна мекост за целата дневна удобност.

За производот

Избор на клиент