0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Midtionенски маргаритки со краток ракав маица фустан средно сино

Midtionенски маргаритки со краток ракав маица фустан средно сино

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој фустан со кратки ракави има симпатичен дизајн на маргаритки на мека лесна плетена ткаенина, тркалезно деколте и опуштено. Најдобрата должина мери приближно 34 инчи. Фабриката 92% полиестер, 8% спандекс. Полиестер. Спандекс. 34 '' Должина од рамо. Увезени. Машинско миење. Туркајте суво.

За производот

Избор на клиент