0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тоа е академски 1,5 Полиестерски патент Биндер

Тоа е академски 1,5 Полиестерски патент Биндер

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Академскиот врзивно средство за патент од 1,5 инчи помага во одржувањето на вашиот студент. Внатрешниот џеб овозможува дополнително складирање за да можете да ги задржите вашите материјали и трудови организирани од класа до час. Тоа е академски 1,5 "Полиестерски патент Биндер : 1.5" врзивно средство. 3-прстен. Целосно затворање на патент. Издржлив поли покритие. Внатре во џебот на патент. Модерни стилови и бои.

За производот

Избор на клиент