0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Орби за опстанок на Паракорд

Орби за опстанок на Паракорд

DEN 15679.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вратата на „Купер штала“ има суптилен дизајн на текстурирано дрво со образец со јазол, што му дава пријатен акцент на инаку едноставна конструкција, соодветно за нешто од вратите и плакарите до делителите на просторијата и повеќе. Неговиот премиум хардвер има технологија со мека близа и впечатлива црна завршница, гарантирајќи мазна, тивка употреба. Вратата на „Купер штала“ од Ове Декос доаѓа со комплет за инсталација на хардвер, е достапен во текстура на дрво, француски даб или бела дрвена завршница, и доаѓа со ваш избор на врата од штала, во форма на У или викторијански ролерски хардвер. Меко затворање, лизгачка врата од штала за плакари, делители на простории, пасуси и многу повеќе. Монтирана на единечна железница прикачена на таблата со заглавие на финишот на дрво. Дизајниран со суптилен дизајн на харинга и врамување на дрвени панели. Хардвер со висок квалитет вклучува ролери, стопери, предна рачка од 10, вдлабнатина, подни водичи и меки блиски механизми. Премиум хардвер доаѓа во старосна, црна завршница.

За производот

Избор на клиент