0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Две лисја од папрат на бела фарма куќа врамена уметничка печатење

DesignArt 'Две лисја од папрат на бела фарма куќа врамена уметничка печатење

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа исклучителна две лисја од папрат, врамени wallидни уметности се отпечатени со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите печати за ликовна уметност giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : Зелена. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

За производот

Избор на клиент