0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sumbell Industries iowa Mandala State State Graphic Art Luster Grey Floating Framed Canvas Print Wall Art, Design by Valentina Harper

Sumbell Industries iowa Mandala State State Graphic Art Luster Grey Floating Framed Canvas Print Wall Art,

DEN 264.32
Достапно за нарачка

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, цветен дизајн, шема, цртање, птица, животно, мандала, сложени, детални, калеидоскопски, фрактални, држави, САД, САД, Пајсли, Голдфинч. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Валентина Харпер.

За производот

Избор на клиент