0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries Boo Haunted Night Gragestoart Graphester Graphic Art Jet Black Floating Framed Canvas Print Wallидна уметност, дизајн од Еј Бре

Stuple Industries Boo Haunted Night Gragestoart Graphester Graphic Art Jet Black Floating Framed Canvas Print

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : бу, духови, надгробна плоча, месечина, ноќ, плашлив, Ноќта на вештерките, черепот. Дизајн од Еј Бре! Креативно студио.

За производот

Избор на клиент