0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
GreatBigCanvas Beach Grass од Рамона Мардок црно бело 24 in. W 16 внатре.

GreatBigCanvas Beach Grass од Рамона Мардок црно бело 24 in. W 16 внатре.

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Одлично големо платно ви носи "трева на плажа " од Рамона Мардок. Овој привлечен 24 "x 16 " внатре во. Музеј-квалитет завиткан платно го комплиментира вашиот дом или канцеларија што ја прикажуваат : Фотографија од песочна сцена на плажа, прекриена на панели од дрво за да му се даде рустикален, плажа чувство . ова првенствено црно и Белото парче уметничко дело може да додаде само малку повеќе во вашата веќе убава просторија. Секое парче има длабочина од 1,25 и подготвено да се обеси со претходно инсталиран висички хардвер и тврд запечатен грб (без прашина или главни делови). Тој е дизајниран да виси тешко и е супер лесен за прикажување. Изградена цврста и подготвена да се дружи со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатен грб (без прашина или главни делови). Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Соба : спална соба, дневна соба, трпезарија, семејна соба, бања, влез, кујна, фоаје, сончева соба. Тип на уметност : платно уметност, завиткана, печатење, ликовна уметност, уметничко дело, уметничко дело.

За производот

Избор на клиент