0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дахлер-Роуни Аквафин Половина Пан акварел сет 3, индиска жолта нијанса на портокалова нијанса

Дахлер-Роуни Аквафин Половина Пан акварел сет 3, индиска жолта нијанса на портокалова нијанса

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете убави акварели каде и да одите со овој корисен сет. Аквафинските акварели се изработени од избор на современи високо-квалитетни пигменти мелени до совршенство за да понудат оптимални перформанси и контрола. Уметниците од сите нивоа ќе ги ценат овие богати, слободни проследувачки транспарентни бои! Одлична јачина на нијансирање. Боите со сигурност произведуваат убави, нежни миења. Погодни тави лесно апсорбираат вода и добро патуваат.

За производот

Избор на клиент