0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Водоотпорен водоотпорен вештачки вештачки трева килим за внатрешна вештачка трева, 2 '33', зелена

Водоотпорен водоотпорен вештачки вештачки трева килим за внатрешна вештачка трева, 2 '33', зелена

DEN 895.68
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата зимзелена колекција може да се пофали со широк спектар на вештачки килими со трева што доаѓаат во широк спектар на бои и големини. Овие полипропиленски килими ќе додадат прскање на боја на вашиот затворен и украсен декор. Овие трајни килими со синтетички тревки се дизајнирани брилијантно со перфориран грб за дренажа на вода, што му овозможува да ги издржи сите временски услови во текот на целата година. Нашето семејство, миленичиња и вештачки килими со вештачка трева се исто така идеални за кампување, изложби, голф, театарски и филмски комплети и свадби. Овде, во Османсон, нашата мисија е да испорачаме највисок квалитет на вештачки трева отпорни на дамки и вештачки трева. [Клучни атрибути] : Големина : 2 'x 33' Дебелина : 0,3 ин. Боја : зелена. [Среден куп] : Дебелина на среден куп од 0,3 инчи нуди изглед и чувство на вистинска трева, додека обезбедува оптимална издржливост и функционалност во текот на сите сезони . [сите временски тревки] : Оваа вештачка трева се состои од влакна од дамки и вода што се отпорни на вода кои Помогнете да се спречи пролевање. Овие килими можат да издржат различни различни временски услови заради неговите квалитетни материјали и дренажни дупки . [Трендовски стил] : Оваа вештачка трева со поддршка од латекс има живописна зелена синтетичка трева што ќе додаде поздравниот боја, природата и забавата во вашиот дом . Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор . [Пријателски за деца и миленичиња] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи нозе и поотпорни на непредвидливите хаос на животот од активност на деца или миленичиња. Овие килими се доволно меки и за домашни миленици и за деца да се забавуваат . [Лесна грижа] : Чистењето без стрес вклучува редовно празнење (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно применете притисок . [прилагодливи] : Овие килими се лесни за намалување на која било големина за да одговараат на вашите точни мерења. Исечете ги на посакуваната големина и додајте ги завршните допири на вашиот двор, детска игротека, палуба, балкон, покриви, мат за бејзбол, килим на отворено за белведер, од базенот, игралиште, задниот двор и областа за играње на миленичиња . [Доверлив бренд] : Квалитетни вештачки килими на трева направени во Турција повеќе од 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите.

За производот

Избор на клиент