0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 16 W 28 H врв на врвот на теренот за проветрување: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

Ekena Millwork 16 W 28 H врв на врвот на теренот за проветрување: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

ПВЦ-отворите за гејт не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огромна вредност и карактер во надворешноста на еден дом. ПВЦ е лесно да се наслика за да одговара на постојната трим. Нашите ПВЦ за отвори за гејт нудат иста квалитетна конструкција и одличен проток на воздух како и другите отвори. Постигнете полиран, траен изглед за години што доаѓаат со проветрување на ПВЦ без одржување. Нема да попушти, искриви или раздели и е непропустлив на природните елементи. Повеќе големини и стилови на располагање за да одговараат на секоја потреба од проектот. Трајно и долготрајно со минимално одржување. Секое вложување на Гејбл е рачно изработен со квалитетен ПВЦ материјал. Иста силна конструкција и супериорен проток на воздух како отвори за дрво. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

За производот

Избор на клиент